O nás

ALIT SLOVAKIA, s.r.o. 

ALIT SLOVAKIA, s.r.o.

so sídlom v Bánovciach nad Bebravou pôsobíme na slovenskom trhu od roku 2007. Sme výhradným distribútorom indickej spoločnosti Nice and Natural pre Slovenskú republiku. Zaoberáme sa veľkoobchodným a maloobchodným predajom výrobkov z prírodného kameňa.

V ponuke môžete nájsť fasádne obklady, interiérové a exteriérové dlažby a obklady, fontány, sošky, lavičky, solitérne a dekoračné kamene, okruhliaky, štrky, kamenné platne, šlapáky, kamene na murovanie, mulčovacie kôry, imitácia dreva, kamenné gabionové ploty, plávajúce podlahy Quick Step a rôzne iné prvky, ktoré dotvárajú estetické prepojenie stavebnej a záhradnej architektúry. Pri prehliadke našich produktov sa stretnete so širokým sortimentom materiálov ako sú mramor, žula, bridlica, travertín, vápenec, andezit, kvarcit, pieskovec, z ktorých si môžete vybrať to najvhodnejšie pre Vás.

Prírodné materiály vynikajú prirodzenou farebnosťou, jedinečnosťou svojej štruktúry a doživotnou stálosťou.

Sme si vedomí, že naši zákazníci očakávajú rýchle a bezproblémové dodanie tovaru priamo k Vám domov. Preto väčšina nášho sortimentu je pripravená k okamžitému odberu alebo rýchlej expedícii. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam Vám vieme ponúknuť výrobky priamo od overených výrobcov, výrobných fabrík, lomov. Ich nákupom tak získate nielen kvalitu ale aj prijateľnú cenu. Našim zákazníkom poskytujeme dopravu na akékoľvek miesto v rámci Slovenskej a Českej republiky. Bežná doba expedície je približne do 2 pracovných dní. Pri väčšom odbere doprava ZDARMA.